Producenci
Wentylator Arctic Cooling BioniX F120 ACFAN00094A (120 mm; 1800 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,2 A |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 129 g |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 167 g |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość opakowania | 131 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 69 ft3/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Przepływ powietrza | 117 m3/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu | 0,5 sony/sonów |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |