Producenci
Wentylator Arctic Cooling BioniX F140 ACFAN00095A (140 mm; 1800 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,25 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 184 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 229 g |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 151 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Przepływ powietrza | 176 m3/h |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Procesor | Brak obsługi |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 27 dB |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu | 0,6 sony/sonów |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 104 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba śrub | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 120 miesięcy