Producenci
Wentylator BE QUIET! Silent Wings 3 BL066 (120 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,44 W |
| Natężenie znamionowe | 0,12 A |
| Napięcie | 5 - 13.2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 191,2 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 140,7 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 31,4 mm |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Przepływ powietrza | 80,47 m3/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1450 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 50,5 ft3/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,79 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 16,4 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 300000 h |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |