Producenci
Wentylator Black+Decker BXEFD41E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość prędkości | 3 |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Przepływ powietrza | 3018 m³/h |
| Przeznaczenie | Stół |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Zakres oscylacji | 75° |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 34,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować szczególną ostrożność przy używaniu urządzenia w obecności dzieci. Nie zasłaniać wlotów i wylotów powietrza podczas pracy urządzenia. Nie używać dmuchawy lub wentylatora w pobliżu wody. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące