Producenci
Wentylator Black+Decker BXEFD42E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Stół |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 53,5 dB |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Zakres oscylacji | 75° |
| Przepływ powietrza | 3018 m3/h |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 34,5 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące