Producenci
Wentylator CPU SAVIO FROST 120 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość ciepłowodów | 2 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Materiały | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 125 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 135 x 135 x 22 mm |
| Średnica ciepłowodów | 6 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket FM1 Socket FM2+ LGA 1200 (Socket H5) Socket AM4 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket AM3+ |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące