Producenci
Wentylator Corsair 120*120*25 RS120-R Biały ARGB PWM Triple P. (CO-9050197-WW)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba żarówek LED | 8 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,4 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 704 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,81 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,14 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 65,82 ft³/min |
| Ilość sztuk | 3 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 2100 RPM |
| Minimalny przepływ powietrza | 13,33 ft³/min |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 420 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 34,6 dB |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 12 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące