Producenci
Wentylator Corsair RS140 MAX 14cm Czarny 2szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,22 A |
| Waga i rozmiary | |
| Ciężar wentylatora | 680 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 140 x 30 mm |
| Wydajność | |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 31 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Minimalny przepływ powietrza | 27,5 ft³/min |
| Maksymalny przepływ powietrza | 104 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,4 mmH2O |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,2 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 24 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące