Producenci
Wentylator DeepCool RF120(3 IN 1) (DP-FRGB-RF120-3C)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Napięcie rozruchu | 7 V |
| Napięcie LED | 12 V |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 1,32 W |
| Prąd wentylatora | 0,11 A |
| Pobór mocy LED (wentylator) | 1,44 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 468 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 56,5 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,66 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 27 dB |
| Ilość sztuk | 3 |
| Model | Wentylator |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko hydrauliczne |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba śrub | 12 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące