Producenci
Wentylator Esperanza Hurricane EHF001KK (kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Kąt pochylenia | 90° |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Siatka ochronna | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować szczególną ostrożność przy używaniu urządzenia w obecności dzieci. Nie używać dmuchawy lub wentylatora w pobliżu wody. Nie zasłaniać wlotów i wylotów powietrza podczas pracy urządzenia. |
Gwarancja 3 miesiące