Producenci
Wentylator Esperanza Hurricane EHF001WW (kolor biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość prędkości | 3 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Klasa ochrony | II |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica czaszy wentylatora | 40 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 50 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
Gwarancja 3 miesiące