Producenci
Wentylator NOCTUA 120mm 300-1200(1500) RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Brązowy Beżowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 0,6 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Prąd znamionowy (piasta) | 0,05 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Przepływ powietrza | 93,4 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22,4 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,61 mmH2O |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18,6 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 1,83 mmH2O |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące