Producenci
Wentylator NOCTUA 120mm 6,7/8,6 dBA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Beżowy Brązowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,06 A |
| Zasilanie | 0,72 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Prędkość obrotowa (min) | 600 RPM |
| Ilość prędkości | 2 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 6,7 dB |
| Przepływ powietrza | 74,3 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 8,6 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 0,62 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,44 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Detekcja prędkości | Tak |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące