Producenci
Wentylator NOCTUA 120mm NF-A9 PWM Chromax Black Swap Colors
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiały | Plastik |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,1 A |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22,8 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,28 mmH2O |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Ilość prędkości | 2 |
| Przepływ powietrza | 78,9 m³/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Prędkość obrotowa (min) | 400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba śrub | 4 |
Gwarancja 72 miesięcy