Producenci
Wentylator NOCTUA 120mm NF-S12A PWM CHromax Black Swap colors
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,12 A |
| Pobór mocy | 1,44 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 286 g |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 150000 h |
| Model | Wentylator |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,19 mmH2O |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Procesor | Brak obsługi |
| Ilość sztuk | 1 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przepływ powietrza | 107,5 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Poziom hałasu | 17,8 dB |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące