Producenci
Wentylator NOCTUA 120mm od 10,7 dBA, 300-1200 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Moc | |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,12 A |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Przepływ powietrza | 107,5 m³/h |
| Model | Wentylator |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,73 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 17,8 dB |
| Procesor | Brak obsługi |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10,7 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,19 mmH2O |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze(a) | 4-pin |
| Detekcja prędkości | Tak |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące