Producenci
Wentylator NOCTUA 140mm NF-A14 FLX SSO2, AAO Frame
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Brązowy Beżowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,2 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,51 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 900 RPM |
| Przepływ powietrza | 115,5 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 13,8 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 1,18 mmH2O |
Gwarancja 24 miesiące