Producenci
Wentylator NOCTUA 140mm NF-A14x25r G2 PWM Sx2 PP chromax black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Konstrukcja | |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 24,8 dB |
| Przepływ powietrza | 155,6 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Model | Wentylator |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,56 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Przechowuj z dala od dzieci. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące