Producenci
Wentylator NOCTUA 60mm 1600-3000 RPM (8,2 dbA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 0,61 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 1600 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 2,18 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przepływ powietrza | 29,2 m³/h |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 3000 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,3 dB |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc | 1,44 W |
| Kompatybilne chipsety | Nieobsługiwany |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące