Producenci
Wentylator NOCTUA NF-A12x15 FLX 120x120x15 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Beżowy Brązowy |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,13 A |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,56 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Przepływ powietrza z LNA (max) | 70,8 m³/h |
| Przepływ powietrza | 94,2 m³/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1850 RPM |
| Poziom hałasu z LNA (max) | 16,8 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,53 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23,9 dB |
| Prędkość obrotowa z LNA (max) | 1400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Wentylator |
| Zawartość opakowania | |
| Adapter o małym hałasie (LNA) | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące