Producenci
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 FLX 40x20 mm 3-Pin
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kolor produktu | Beżowy Brązowy |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Zasilanie | 0,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,26 mmH2O |
| Prędkość obrotowa z LNA (max) | 4400 RPM |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 8,5 dB |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przepływ powietrza | 9,4 m³/h |
| Przepływ powietrza z LNA (max) | 8,3 m³/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 5000 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 3700 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 14,9 dB |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 1,23 mmH2O |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Poziom hałasu z LNA (max) | 12,2 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Model | Wentylator |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Adapter o małym hałasie (LNA) | Tak |
| Przewody | Wentylator |
| Pozostałe funkcje | |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 32 x 32 mm |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące