Producenci
Wentylator NOCTUA NF-A6x25 60x25 mm PWM 5V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Beżowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Zasilanie | 1,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 60 x 60 x 25 mm |
| Głębokość opakowania | 34 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 195 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 6 cm |
| Prędkość obrotowa (min) | 650 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Procesor | Brak obsługi |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 3000 RPM |
| Przepływ powietrza | 29,2 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,3 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,18 mmH2O |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Przewody | 4-pin |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Liczba śrub | 4 |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące