Producenci
Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM 92 mm 400-2000 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Beżowy Brązowy |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,1 A |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,28 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 16,3 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22,8 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Przepływ powietrza | 78,9 m³/h |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Fabryczna Gwarancja 72 miesiące