Producenci
Wentylator Noctua NF-A14x25 G2 LS-PWM Lüfter - 140mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Materiały | Polimer ciekłokrystaliczny(LCP) |
| Kolor produktu | Beżowy Brązowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 0,48 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,04 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu z LNA (max) | 8,6 dB |
| Przepływ powietrza z LNA (max) | 67,5 m3/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa z LNA (max) | 600 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 800 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 150000 h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza z LNA | 0,43 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 11,4 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 0,71 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 81,6 m3/h |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące