Producenci
Wentylator Ravanson WT-1040 (biurkowy; biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Średnica czaszy wentylatora | 43 cm |
| Przeznaczenie | Stół |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Pobór mocy | 45 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
Gwarancja 3 miesiące