Producenci
Wentylator Ravanson WT-7046 (chrom)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 50 cm |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Ilość prędkości | 3 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Siatka ochronna | Tak |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 80 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Waga produktu | 5,2 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące