Producenci
Wentylator Ravanson WT-7046 (chrom)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Siatka ochronna | Tak |
| Liczba łopatek | 3 |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Przeznaczenie | Ściana Biurko Podłoga |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Średnica | 50 cm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Box |