Producenci
Wentylator SilentiumPC Mistral 120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 28 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 125 g |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Odpowiedni dla | Obudowa komputera |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Maksymalny przepływ powietrza | 46 ft3/min |