Producenci
Wentylator SilentiumPC Zephyr 120
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,12 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1300 RPM |
| Procesor | Nieobsługiwany |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 44,37 ft3/min |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 15 dB |
| Przepływ powietrza | 75,43 m3/godz |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Nieobsługiwany |