Producenci
Wentylator Stadler Form Q (srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Ilość prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Przeznaczenie | Biurko, Stół |
| Materiały | Stal nierdzewna Aluminium |
| Poziom hałasu | 41 - 58 dB |
| Model | Wentylator biurkowy |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Siatka ochronna | Tak |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 40 m2 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 40 W |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące