Producenci
Wentylator Steba STORM-TUBE VT 2 (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczna oscylacja | Nie |
| Ilość prędkości | 2 |
| Maksymalna odległość rzutu | 6 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kąt obrotu w pionie | -15 - 90° |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Ilość silników | 1 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 55 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Średnica | 18 cm |
| Waga produktu | 2 kg |