Producenci
Wentylator Supermicro FAN-0065L4 (40 mm; 13000 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,45 A |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość wentylatora | 2,8 cm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 23,1 ft3/min |
| Procesor | Nieobsługiwany |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 52,5 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | Nieobsługiwany |
| Prędkość obrotowa (max) | 13000 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,07 mmH2O |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |