Producenci
Wentylator Supermicro FAN-0156L4 (40x40x56 mm 13K-11K RPM Counter-rotating Fan,RoHS/REACH)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Prędkość obrotowa (min) | 11000 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 25,2 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 13000 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 61 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 12 miesięcy