Producenci
Wentylator be quiet! Pure Wings 2 120mm PWM High-Speed
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Moc | |
| Zasilanie | 3,6 W |
| Napięcie | 5 - 12 V |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Bezpieczny prąd | 0,3 Ah |
| Natężenie znamionowe | 0,18 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 130 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 158 g |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Długość kabla | 0,46 m |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,23 mmH2O |
| Typ łożyska | Łożysko typu rifle |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przepływ powietrza | 111,3 m3/h |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 65,51 ft3/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 36,9 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,2 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |