Producenci
Wentylator be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie | 5 - 13.2 V |
| Natężenie znamionowe | 0,3 A |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Szerokość opakowania | 155,4 mm |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Wysokość opakowania | 205,3 mm |
| Głębokość opakowania | 32,1 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,08 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 101,09 m3/h |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59,5 ft3/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 15,5 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 300000 h |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |