Producenci
Wentylator biurkowy 40 cm Mesko
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica czaszy wentylatora | 40 cm |
| Przeznaczenie | Stół |
| Zakres oscylacji | 90° |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość prędkości | 3 |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,89 kg |
Gwarancja 24 miesiące