Producenci
Wentylator biurkowy Esperanza Zephyr EHF004WE (kolor biały, kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Przeznaczenie | Biurko Wewnętrzna |
| Liczba łopatek | 3 |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Stopki | Tak |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 23 cm |
Gwarancja 24 miesiące