Producenci
Wentylator biurkowy Maestro MR-904, 50W biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba łopatek wentylatora | 3 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Metal Tworzywo sztuczne |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Osłona ochronna | Tak |
| Kąt obrotu | 90° |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Model | Wolnostojący |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Średnica | 30 cm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące