Producenci
Wózek transportowy, młynarka, udźwig 120kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Regulowana rączka | Nie |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Wózek transportowy (magazynowy ręczny) |
| Waga i rozmiary | |
| Długość podstawy | 18,5 cm |
| Szerokość podstawy | 35 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące