Producenci
Xiaomi Mi 20W Wireless Car Charger
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 20 W |
| Napięcie | 9 V |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 91,7 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Głębokość produktu | 73,4 mm |
| Szerokość produktu | 117,2 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Typ ładowarki | Automatyczna |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Przewody | USB Type-C |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją. Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Trzymać z dala od małych dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące