Producenci
Yato YT-73921 maska spawalnicze i kask Welding helmet with auto-darkening filter Czarny, Czerwony, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny Srebrny |
| Regulowany poziom zaciemnienia | Tak |
| Liczba czujników | 4 |
| Zakres zaciemnienia | 9-13 |
| Typ produktu | Welding helmet with auto-darkening filter |
| Czas przełączania filtra (ciemne-jasne) (min) | 0,1 - 1 ms |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość okna podglądu | 9,8 cm |
| Szerokość okienka podglądu | 4,3 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 55 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać urządzenia oraz elektrody do zwykłego śmietnika. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji. Używaj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Zachowaj ostrożność w przypadku używania w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne GHS07: Substancje drażniące |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy