Producenci
Yato YT-81983 młot wyburzeniowy SDS Plus Czarny, Czerwony 2800 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Klasa ochrony | I |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Stopień ochrony IP | IPX0 |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc pobierana | 2800 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22 kg |
| Wydajność | |
| Poziom mocy dźwięku | 105,4 dB |
| Częstotliwość udaru (maks.) | 700 ud./min |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 92,4 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie używać wiertnicy w pobliżu materiałów łatwopalnych. Urządzenie powinno być przechowywane w suchym miejscu, z dala od dzieci. Zachować ostrożność podczas używania urządzenia ze względu na ryzyko obrażeń. |
Gwarancja 24 miesiące