Producenci
Yato YT-82291 opalarka Pistolet na gorące powietrze 500 l/min 550 °C 2000 W Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Klasa ochrony | II |
| Typ produktu | Pistolet na gorące powietrze |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240 V |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 760 g |
| Wydajność | |
| Minimalny przepływ powietrza | 300 l/min |
| Temperatura pracy (min.) | 350 °C |
| Maksymalny przepływ powietrza | 500 l/min |
| Temperatura pracy (maks.) | 550 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba nasadek | 4 |
| Zdzierak do farb | Tak |
Gwarancja 24 miesiące