Producenci
Yato YT-82292 opalarka Pistolet na gorące powietrze 500 l/min 550 °C 2000 W Czarny, Szary, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny Szary |
| Klasa ochrony | II |
| Typ produktu | Pistolet na gorące powietrze |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Wydajność | |
| Liczba ustawień nadmuchu | 3 |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Minimalny przepływ powietrza | 300 l/min |
| Temperatura pracy (min.) | 50 °C |
| Maksymalny przepływ powietrza | 500 l/min |
| Temperatura pracy (maks.) | 550 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Dysza powierzchniowa | Tak |
| Liczba nasadek | 4 |
| Dysza szerokokątna | Tak |
| Zdzierak do farb | Tak |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące