Producenci
Yato YT-82461 stacja lutownicza 75 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (min) | 90 °C |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Długość kabla | 1,05 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bezpiecznik | 3 A |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Temperatura (maks) | 480 °C |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc grzewcza | 75 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Zawartość opakowania | |
| Lutownica w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące