Producenci
Yato YT-82818 oscylujące narzędzie wielofunkcyjne Czarny, Czerwony 60 W 18000 OPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Wbudowane światło | Nie |
| Aplikacje narzędzi wielofunkcyjnych | Skrobanie Cięcie Szlifowanie |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Klasa ochrony | III |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 60 W |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 77 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 88 dB |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 4,68 m/s2 |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (min.) | 8000 OPM |
| Niepewność poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s2 |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 18000 OPM |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Dołączony akumulator | Tak |
Gwarancja 24 miesiące