Producenci
Yato YT-86220 Opryskiwacz ogrodowy Opryskiwacz ogrodowy plecakowy 16 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał Lancy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność zbiornika | 16 l |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Materiał zbiornika | Polipropylen |
| Maksymalne ciśnienie | 4 bar |
| Lanca teleskopowa | Tak |
| Materiał dyszy | Plastik |
| Typ produktu | Opryskiwacz ogrodowy plecakowy |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 8 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 2,2 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikać wdychania oparów. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach lub na zewnątrz. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt może być szkodliwy dla środowiska. |
Gwarancja 24 miesiące