Producenci
Yato YT-86240 Opryskiwacz ogrodowy Opryskiwacz ogrodowy plecakowy 20 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał zbiornika | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Opryskiwacz ogrodowy plecakowy |
| Poziom mocy dźwięku | 111 dB |
| Pojemność baku na benzynę | 1,4 l |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 99 dB |
| Pojemność zbiornika | 20 l |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Poziom wibracji | 0,9 m/s2 |
| Moc | |
| Moc | 2130 W |
| Objętość skokowa | 41,5 cm3 |
| Liczba suwów w silniku | 2 |
| Moc silnika | 2,9 hp |
| Źródło zasilania | Paliwo |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,2 kg |
Gwarancja 24 miesiące