Producenci
Yato YT-8824 Nożyce ogrodowe i do żywopłotu Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Czarny, Czerwony |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kształt ostrza | Ostrze falowane |
| Teleskopowe uchwyty | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal, Termoplastyczna guma (TPR) |
| Amortyzacja | Tak |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Ostrze z powłoką nieprzywierającą | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 890 mm |
| Długość łopatek | 21 cm |
| Długość trzonka | 89 cm |
| Długość rączki (min) | 69 cm |
Gwarancja 24 miesiące