Producenci
Yealink A40-010 system videokonferencyjny 48 MP Przewodowa sieć LAN System wideokonferencji grupowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Waga produktu | 5,54 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ produktu | System wideokonferencji grupowych |
| Stosunek sygnału do szumu | 63 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zakres częstotliwości | 80 - 18000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ aparatu/kamery | Podwójny obiektyw |
| Megapiksele | 48 MP |
| Poprzeczny punkt widzenia | 120° |
| Liczba presetów kamer | 9 |
| Zasięg obiektywu | 2,2 - 2,4 |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Pionowy punkt widzenia | 54° |
| Poziomy punt widzenia | 110° |
| Szybkość migawki | 0.01 - 0.033 s |
| Cyfrowy zoom | 6x |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Min. Oświetlenie | 0,1 lx |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 3840 x 2160 |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p 1080p |
| Format obrazu | 16:9 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Suma megapikseli | 48 MP |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Mikrofon | |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 130 dB |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Liczba matryc mikrofonowych | 8 |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące